תקנון החברה

 

האתר משמש כחנות וירטואלית לרכישת מוצרי החברה.
ניתן לבצע הזמנה באמצעות האתר בלבד, וניתן לבצע הזמנה טלפונית, עם נציג החברה.

א. מחיר המוצרים המפורסמים באתר
מחירי המוצרים, הנם כפי שמופיעים באתר.
דמי המשלוח הנם ע"ח החברה, ובאמצעות "דואר ישראל". לקוח שיבחר לאסוף את המוצר באופן עצמאי, יכול לעשות זאת בתאום טלפוני עם נציג החברה, ובכל מקרה, מחיר המוצר לא ישתנה.
דמי המשלוח המפורטים באתר, אינם כוללים הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל. הובלה חריגה משמעותה הובלה ע"י שליח מיוחד, או לקומות גבוהות ללא מעלית או הובלה הדורשת כוח אדם נוסף או אמצעים מיוחדים.
כל המוצרים נשלחים באמצעות "דואר ישראל", ועפ"י תקנותיו. מוצר שלא נאסף מסניף הדואר תוך 14 יום, המוצר מוחזר לחברה, ובמקרה כזה, שליחה חוזרת ללקוח, תחויב בתשלום ע"ח הלקוח.

הערה: מוצר הנשלח לחברתנו לתיקון לאחר שנת האחריות הראשונה, בגמר התיקון, יוחזר ללקוח חזרה על חשבון הלקוח, אלה אם יחליט הלקוח לאסוף את המוצר באופן עצמאי ממשרדנו.

ב. אחריות
תעודת אחריות מצורפת למוצרים שמחירם מעל 150 ש"ח
לידיעתך:
בהתאם לחוק המכר, על הצרכן: לבדוק את המוצר בעת קבלתו ולדווח לחברה על כל פגם או אי התאמה במוצר.
אם מדובר בפגם או אי התאמה שלא ניתן לגלות בבדיקה סבירה עת קבלת המוצר, על הצרכן לדווח לחברה מיד עם גילוי הפגם או אי התאמה.                                                                   לגבי סוללות, אין אחריות על סוללות.

ג. זמני אספקה
מועדי אספקת מוצרים הנם עד 21 ימי עסקים מיום ההזמנה (בעיקר למחשבוני ביוץ), אלא אם צוין מפורשות אחרת.
(זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
במידה וגורמים או אירועים שאינם בשליטת החברה יעכבו או ימנעו את קיום מכירת המוצרים או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר
במועדים שנקבעו, החברה תציע לצרכן לבחור בין המתנה לקבלת המוצר או ביטול העסקה, וישיבו לו את מלוא כספו.

ד. ביטול עסקה
1. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.
2. הודעה על הביטול תימסר בפקס/דוא"ל/דואר.
3. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם, המוצר יוחזר על חשבון הצרכן. בנוסף, במידה ונעשתה העסקה בכרטיס אשראי, רשאי העוסק לחייב את הצרכן גם בתשלום שנגבה ממנו ע"י חברת האשראי.
כמו כן, הצרכן יחויב גם בעלות משלוח המוצר אל הצרכן.
פתיחת האריזה המקורית כשלעצמה אינה נחשבת שימוש או פגימה במוצר, אלא אם כן יוכח אחרת. עוד קובעות התקנות כי אם המוצר חובר לחשמל, גז או מים ייחשב עניין זה לשימוש במוצר.

4. בעת ביטול עסקה עקב פגם, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה.
5. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי או סביר באריזתו המקורית.
6. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.                                                   7. ביטול עסקה, לא תקף ברכישת סוללות.

ה. מלאי
החברה תקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה. כאשר המלאי עומד בפני סיום תיידע החברה את הצרכנים על כך או תעדכן
את מספר המוצרים שנותרו במלאי במקום בולט באתר. אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, תודיע על כך החברה לצרכן תוך יום עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם.

ו. תמונות להמחשה
לעתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל. בכל מקרה של פער מהותי, החברה תציין זאת באתר. אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את החברה, החברה תאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם הצרכן.

ז. מדיניות הגנת פרטיות
המחויבות שלנו להגנת הפרטיות.
הפרטיות שלך חשובה לנו. כדי לשפר את ההגנה על הפרטיות שלך אנחנו מספקים מידע זה לגבי מדיניות הגנת הפרטיות שלנו. מה אנחנו עושים עם המידע, במידע הנמסר לשם ביצוע הזמנת מוצר או שירות, אנו עושים שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה מטלה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל חיוב הצרכן, הוצאת קבלה וכו). המידע אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט ככל הנדרש להשלמת המטלה (כגון לחברת האשראי). במקרה ששלחת לנו דוא"ל נשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה שלחת לצורך משלוח דוא"ל חוזר אך לא לכל מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר.
איננו עושים כל שימוש בפרטים של אמצעי התשלום שהעברת, בין אם זה כרטיס אשראי או מספר חשבון בנק, אלא לביצוע התשלום, ואיננו מעבירים אותו לכל גורם נוסף זולת לצורך זה.
המחויבות שלנו לאבטחת מידע. אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו.
יצירת קשר איתנו לשאלות בעניין הגנת הפרטיות באתר, וכן לתלונות על הטיפול במידע באתר, אנא פנה לאחראי על הגנת הפרטיות באתר,
מר דניאל רון למייל info@britek.co.il

ח. אחריות כללית בגין פעילות האתר
1. החברה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי מבקרים באתר או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
2. החברה עושה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר אך לא מתחייבת שהשירות בו לא יופרע עקב תקלות בחומרה, תוכנה או
בקווי התקשורת, והיא לא תהיה אחראית לתקלות או שיבושים ברשת האינטרנט או בקווי התקשורת.

דף התשלום באתר מאובטח בתקן PCI-DSS

.

לפרטים נוספים מלאו את הטופס