כניסה להריון באופן טבעי – ליידי קומפ בייבי – Lady Comp-baby

ליידי קומפ-בייבי מסייע בתכנון משפחה, בפוריות נמוכה. בייבי קומפ מאפשר לנשים לשלוט במידה טובה יותר על הפוריות שלהן, והכל על בסיס טבעי לחלוטין. לאחר הלידה, משמש כאמצעי למניעת הריון.

 

 

לרכישה לחצי כאן

הריון ותכנון משפחה

ליידי קומפ-בייבי מבצע את כל הפעולות כמו ליידי-קומפ, אבל יש לו רמת תכנון הריון נוספת. זה הופך את ליידי קומפ בייבי לחבילה מלאה של בקרה ושליטה בהריון, המאפשרת לך לתכנן הריון. ליידי קומפ בייבי הוכיח את עצמו במחקרים קליניים ככלי מדויק מאוד לזוגות המבקשים להרות. ליידי קומפ-בייבי סייע לזוגות רבים, גם כאלו עם פוריות נמוכה, להרות, ולתכנן את משפחתם בהצלחה, כבר 30 שנה.

 

ללא הורמונים : ללא תופעות לוואי.

ליידי קומפ-בייבי פועל על בסיס טבעי לחלוטין, לא משחרר חומרים שונים לגופך, ולא משנה את הפעולה הטבעית של גופך, ובכך, חוסך את טיפולי הפוריות, ומונע את חשיפת גופך להורמונים מיותרים ומסוכנים בכל טיפולי הפוריות. ולכן, אין כל תופעות לוואי בשימוש בליידי קומפ-בייבי.

קל לשימוש

כל שעלייך לעשות, מידי בוקר, עם היקיצה (ולפני שאת מורידה רגל מהמיטה), למדוד חום עם הליידי קומפ-בייבי בפה, למשך כ 50, 60 שניות. בתום המדידה, ליידי קומפ-בייבי יצפצף שסיים את המדידה, ויציג לך על המסך את תוצאת המדידה באופן פשוט, אך מדויק. אם את פוריה ליידי קומפ יציג אור אדום, אם אינך פוריה ליידי קומפ יציג אור ירוק. התצוגה היא אמינה ותקפה למשך 24 שעות הקרובות, בנוסף, ניתן לראות מידי יום, תחזית עד שישה ימים קדימה.

 

99.3% דיוק ואמינות

ליידי קומפ-בייבי, מודד את חום השחר (BBT – חום הגוף ביקיצה) עם חיישן טמפרטורה מתקדם ביותר (רמת דיוק של מאית המעלה). תוכנת החיזוי בליידי קומפ משווה את הנתונים עם מאגר המידע שבמחשבון הכולל כמליון מחזורים של נשים אחרות בעולם, לקבוע במדויק את מחזור הפוריות שלך. מחקרים קליניים שליידי קומפ עבר, אישרו מדד פרל של 0.7, כלומר יש לו יעילות של 99.3% כבר מההתחלה (לאחר תקופת שימוש קצרה – זיהוי של שני מחזורים). זו הסיבה שמחשבון הביוץ ליידי קומפ הוא אמצעי המניעה היעיל ביותר בעולם מזה 30 שנה, גם בהשוואה לשיטות מניעה הורמונליות כמו הגלולות או התקנים.

עם ליידי קומפ-בייבי את יכולה …

• לזהות ביוץ וימים אופטימליים להריון, עד 6 ימים מראש;

• לקבל תחזית של תאריך הלידה הצפוי

• לזהות ימים בהם קיים סיכוי מוגבר להולדת בן או בת (רמת דיוק של 80%).

• להזין מידע על קיום יחסי מין, לזיהוי וציון של יום הכניסה להריון,

• להדפיס את הנתונים לשימוש הרופא שלך ;

• לאחר הלידה, להשתמש בו למניעת הריון, במקום כל אמצעי מניעה אחר.

 בייבי קומפ ופוריות נמוכה

כאשר זוג סובל מפוריות נמוכה, חשוב שיחסי מין יתקיימו בזמן הפוריות האופטימלית. ליידי קומפ-בייבי מציין במהימנות את הימים הפוריים ביותר – ובכך בדרך כלל עוזר לך להיכנס להריון במהירות. סקרים שנעשו בקרב הלקוחות שלנו הראו כי 75% מנשים שהיו חשוכי ילדים, שלא מרצונן, נכנסו לבסוף להריון עם העזרה של ליידי קומפ-בייבי.

ליידי קומפ-בייבי גם רושם אם אינך מבייצת או אם יש לך חוסר איזון הורמונלי (CLI). המידע על המחזור שלך יכול לשמש כלי אבחון רב-ערך לגינקולוג שלך.

 בדיקת הריון ובחירת מין היילוד

אם הרית, בדיקת ההריון המשולבת תזהה סימנים ראשונים כבר לאחר 6 ימים. לאחר 18 ימים יהיה סימון של סבירות להריון, וכעבור 3 ימים נוספים סימון של הריון ודאי. ליידי קומפ-בייבי גם יחשב את המועד הצפוי של הלידה על בסיס יום ההתעברות. ליידי קומפ-בייבי יכול גם לסייע לך בתכנון להולדת בן או בת לפי בחירתכם (בדיוק של 80%). למרות שבחירת מין הילוד אינה מובטחת, המחקרים עליהן מבוסס החיזוי מקובלות ביכולתן להביא הצלחה.

יתרונות הליידי קומפ בייבי  Lady-Comp Baby

הוא קטן

המכשיר קטן (7 ס"מ קוטר) ושימושי, הוא נכנס בקלות לתיק או לכיס, כאשר את נמצאת מחוץ לביתך.

תצוגה צבעונית

את יכולה להשתמש בליידי קומפ בייבי – Lady-Comp Baby בדיוק כמו השימוש בסמארטפון או במחשב, עוברת בקלות בין התפריטים.

דו"ח מחזורים 

את יכולה לראות את הגרף של הביוץ/מחזור על מסך התצוגה של מכשירי Lady-Comp ו- Lady-Comp-baby . אפשרות פשוטה זו תעורר בך עניין ותעודד אותך להסתכל ולבדוק את המחזור החודשי שלך לעתים קרובות יותר. שילבנו גם את שלבי הירח כך שתוכלי לבדוק גם קורלציה אפשרית בין שני המחזורים. הם כמובן לא משפיעים על חישובי המכשיר.

תאריכון מחזורים עם תאריכי ווסת.

את יכולה לראות את תאריכי הביוץ שלך, הימים בהם היית פורייה/לא פורייה ואת תאריכי הווסת, עד שישה חודשים אחורה. כמו כן אפשר לראות תחזית לעד ששת החודשים הבאים.

אפשר להדפיס באמצעות המחשב שלך.

את יכולה להשתמש בכבל USB המצורף כדי להתחבר למחשב שלך, ולהדפיס את מחזורי הביוץ, ולהציג אותם לרופא שלך.

הכנסת מידע נוסף

את יכולה לרשום בליידי קומפ מידע על מצבי רוח, דימומים בתקופת המחזור, כאבי וסת ועוד, ולנסות לקשור אותם למחזורים החודשיים שלך.

בחירת צלילים שונים עבור השעון המעורר ופונקציית השקטה (mute). 

יש מבחר גדול של צלילים לשעון המעורר. כמו כן ניתן להשקיט לגמרי את צלילי המכשיר, בהתאם לדרישת לקוחות שלא רוצות להפריע למנוחת בן הזוג, כאשר הן מודדות חום בבוקר.

חיישן נעים ונוח

קצה החיישן הוא כעת שטוח, כך שנוח יותר להחזיק אותו בפה בזמן המדידה. גם שינוי זה בצענו לפי דרישת הלקוחות.

סוללות רגילות

מכשיר Lady-Comp משתמש כעת בסוללות AAA נטענות, או רגילות שניתן לקנות בחנות. אין צורך לשלוח את המכשיר ליצרן/מפיץ להחלפת סוללות כמו הגירסה הישנה. את יכולה להחליף סוללות בעצמך.

אחריות למשך שנתיים.

 

 להמלצה עבור המגזר החרדי והדתי – לחץ כאן


לחוברת הדרכה – לחצו כאן


מחיר: 2,280.00 ש"ח, המשלוח בחינם.

כעת במחיר מבצע:2,100 ש"ח, המשלוח בחינם.

אזל מהמלאי

ניתן לרכוש ב-12 תשלומים שווים וללא רבית.
זמנית, לא ניתן לבצע איסוף עצמי.

לרכישה לחצי כאן

נותרו לנו מס' מועט של מחשבונים מהדגם הקודם, ובמחיר מוזל משמעותית. לפרטים ורכישה , צרי קשר.


שאלות ותשובות

מחקרים

חלקי חילוף

המלצות

לפרטים נוספים מלאו את הטופס