מניעת הריון טבעית – ליידי קומפ – Lady Comp

בריאות מושלמת ומשתלמת

ליידי קומפ הוא מחשבון ביוץ פשוט, יעיל, ובעיקר מדויק, למניעת הריון טבעית. הוא נבדק במחקרים בעולם ונמצאה רמת דיוק של 99.3%. מחשבון מושלם לשימוש יום-יומי, מזה 30 שנה, והטוב בעולם. 

 

לרכישה לחצי כאן

 

ללא הורמונים : ללא תופעות לוואי.

ליידי קומפ פועל על בסיס טבעי לחלוטין, לא משחרר חומרים שונים לגופך, ולא משנה את הפעולה הטבעית של גופך, ובכך, מונע את חשיפת גופך להורמונים מיותרים ומסוכנים, הנמצאים בגלולות ובהתקנים. ולכן, אין כל תופעות לוואי בשימוש בליידי קומפ. 

קל לשימוש

כל שעלייך לעשות, מידי בוקר, עם היקיצה (ולפני שאת מורידה רגל מהמיטה), למדוד חום עם הליידי קומפ בפה, למשך כ 50, 60 שניות. בתום המדידה, ליידי קומפ יצפצף שסיים את המדידה, ויציג לך על המסך את תוצאת המדידה באופן פשוט, אך מדויק. אם את פוריה ליידי קומפ יציג אור אדום, אם אינך פוריה ליידי קומפ יציג אור ירוק. התצוגה היא אמינה ותקפה למשך 24 שעות הקרובות, בנוסף, ניתן לראות מידי יום, תחזית לששת הימים הבאים, ועד חודש קדימה.

99.3% דיוק ואמינות

ליידי קומפ מודד את חום השחר (BBT – חום הגוף ביקיצה) עם חיישן טמפרטורה מתקדם ביותר (רמת דיוק של מאית המעלה). תוכנת החיזוי בליידי קומפ משווה את הנתונים עם מאגר המידע שבמחשבון הכולל כמליון מחזורים של נשים אחרות בעולם, לקבוע במדויק את מחזור הפוריות שלך. מחקרים קליניים שליידי קומפ עבר, אישרו מדד פרל של 0.7, כלומר יש לו יעילות של 99.3% כבר מההתחלה (לאחר תקופת שימוש קצרה – זיהוי של שני מחזורים). זו הסיבה שמחשבון הביוץ ליידי קומפ הוא אמצעי המניעה היעיל ביותר בעולם מזה 30 שנה, גם בהשוואה לשיטות מניעה הורמונליות כמו הגלולות או התקנים.

יתרונות הליידי קומפ Lady-Comp:

הוא קטן 

המכשיר קטן (7 ס"מ קוטר) ושימושי. הוא נכנס בקלות לתיק או לכיס, כאשר את נמצאת מחוץ לביתך.

תצוגה צבעונית

את יכולה להשתמש בליידי קומפ – Lady-Comp בדיוק כמו השימוש בסמארטפון או במחשב, עוברת בקלות בין התפריטים.

דו"ח מחזורים

את יכולה לראות את הגרף של הביוץ/מחזור על מסך התצוגה של מכשירי Lady-Comp ו- Lady-Comp-baby . אפשרות פשוטה זו תעורר בך עניין ותעודד אותך להסתכל ולבדוק את המחזור החודשי שלך לעתים קרובות יותר. שילבנו גם את שלבי הירח כך שתוכלי לבדוק גם קורלציה אפשרית בין שני המחזורים. הם כמובן לא משפיעים על חישובי המכשיר.

תאריכון מחזורים עם תאריכי ווסת.

את יכולה לראות את תאריכי הביוץ שלך, הימים בהם היית פורייה/לא פורייה ואת תאריכי הווסת, עד שישה חודשים אחורה. כמו כן אפשר לראות תחזית לעד ששת החודשים הבאים.

אפשר להדפיס באמצעות המחשב שלך.

את יכולה להשתמש בכבל USB המצורף כדי להתחבר למחשב שלך, ולהדפיס את מחזורי הביוץ, ולהציג אותם לרופא שלך.

הכנסת מידע נוסף

את יכולה לרשום בליידי קומפ מידע על מצבי רוח, דימומים בתקופת המחזור, כאבי וסת ועוד, ולנסות לקשור אותם למחזורים החודשיים שלך.

בחירת צלילים שונים עבור השעון המעורר ופונקציית השקטה (mute).

יש מבחר גדול של צלילים לשעון המעורר. כמו כן ניתן להשקיט לגמרי את צלילי המכשיר, בהתאם לדרישת לקוחות שלא רוצות להפריע למנוחת בן הזוג, כאשר הן מודדות חום בבוקר.

חיישן נעים ונוח

קצה החיישן הוא כעת שטוח, כך שנוח יותר להחזיק אותו בפה בזמן המדידה. גם שינוי זה בצענו לפי דרישת הלקוחות.

סוללות רגילות

מכשיר Lady-Comp משתמש בסוללות AAA נטענות, או רגילות שניתן לקנות בחנות. אין צורך לשלוח את המכשיר ליצרן/מפיץ להחלפת סוללות. את יכולה להחליף סוללות בעצמך.

 

להמלצה עבור המגזר החרדי והדתי – לחצו כאן


לחוברת הדרכה – לחצו כאן

 


מחיר: 1,880.00 ש"ח, המשלוח בחינם.

כעת במחיר מבצע:1,750 ש"ח, המשלוח בחינם.

אזל מהמלאי

ניתן לרכוש ב-12 תשלומים שווים וללא רבית.

זמנית, לא ניתן לבצע איסוף עצמי. 

לרכישה לחצי כאן

נותרו לנו מס' מועט של מחשבונים מהדגם הקודם, ובמחיר מוזל משמעותית. לפרטים ורכישה , צרי קשר.

 


שאלות ותשובות

מחקרים

חלקי חילוף

המלצות

קיימת אפשרות לאיסוף עצמי בתיאום מראש.

לפרטים נוספים מלאו את הטופס