לאהוב אישה שבה הכול טבעי

גברים, הבה נודה בכך. כאשר מדובר באופציות למניעת הריון, החינוך המיני שאתם מקבלים והמדיה שאתם קולטים על בסיס יום-יומי, מעבירים את המסר שבמונחים של מניעת היריון – הגלולות למניעת הריון היא הבחירה הטובה ביותר שלכם. אתם מקבלים מסר זה שוב ושוב עד כדי כך שאם אתם פוגשים אישה אשר אינה נוטלת גלולות, יתכן שזה ייראה לכם מוזר. אולם, יש הרבה סיבות שאתם צריכים להיות שמחים שבת הזוג שלכם מעדיפה אמצעים לא-הורמונאליים למניעת הריון.

מניעת הריון הורמונאלית (גלולות, התקנים) יכולה לגרום למגוון בעיות בריאותיות לאישה שאתה אוהב.
לדוגמא, אם נוטלים את הגלולה לפני ההיריון הראשון, הסיכון שלה לפתח סרטן השד, עולה ב-44%.
גלולה למניעת הריון גם מגבירה את הסיכון לפתח סרטן צוואר הרחם, גידולים בכבד, קרישי דם בראות, והתקפי לב.
במונחים של תופעות לוואי יום-יומיות, מניעת הריון הורמונאלית יכולה לגרום לעליה במשקל, לכאבי ראש, סחרחורת, רגישות בשדיים, מיגרנות, בחילה, ושינויים במצבי הרוח.

יש תופעת לוואי משמעותית אחת בשימוש בגלולות למניעת הריון הורמונאלית, שיכול לגרום להשפעה גדולה על מערכת היחסים היום-יומית שלכם, והיא איבוד עניין בסקס.

גלולות למניעת הריון פועלות ע"י דיכוי הביוץ (שיבוש ההורמונים הטבעיים המחזוריים של האישה), בפועל, מערים על גופה לחשוב שיש הריון.
מחקרים מרובים הוכיחו שהגלולה גורמת לרמות מופחתות של טסטוסטרון, שהוא מקור ה"דלק" של הליבידו הנשי.

כהוכחה, ישנה עדות התומכת בכך שגברים מוצאים את הנשים אטרקטיביות יותר כאשר יש להן ביוץ.
במחקר שפורסם ב 2012 בכתב העת "הורמונים והתנהגות", חוקרים הראו ל-500 גברים, תמונות פנים של 202 נשים, במקביל, השמיעו להם הקלטות של קולות הנשים בשתי תקופות שונות של המחזור החודשי.
הגברים מצאו את הפנים והקולות היותר אטרקטיביים כאשר הנשים הוקלטו בזמן הביוץ.

לסיכום, ישנם מחקרים המוכיחים באופן מובהק, שאם בת הזוג שלך משתמשת באמצעי מניעה לא הורמונאלי, היא תהיה בריאה יותר, וחיי המין שלכם יהיו טובים יותר בשל כך.

 

 

לפרטים נוספים מלאו את הטופס